Nové parkovacie plochy pri bytových domoch
V lokalite Palárikova pri bytovom dome 1613 vzniklo 11 parkovacích miest, z toho 1 miesto pre imobilných občanov, pri bytovom dome 1610 vzniklo 5 parkovacích miest, pri bytovom dome 1612 vzniklo 5 parkovacích miest, z toho 1 miesto pre imobilných občanov, pri bytovom dome 1609 vzniklo 18 parkovacích miest, z toho 2 miesta pre imobilných občanov, pri bytovom dome 1607 vzniklo 16 parkovacích miest.
Celkový počet parkovacích miest v tejto lokalite je 55.
Bol dobudovaný aj chýbajúci chodník, čím sme bezpečne pre peších prepojili ulice Palárikovu a Pčolinskú.
V lokalite Partizánska vzniklo 24 parkovacích miest, z toho 2 miesta pre imobilných občanov.
Aj tu bol dobudovaný chýbajúci chodník a zároveň sme bezpečne pre peších prepojili danú lokalitu so zastávkou MHD.
Zároveň žiadame obyvateľov Ulice partizánskej o trpezlivosť, úprava a napojenie jestvujúcej komunikácie voči novovybudovaným vjazdom k parkovacím plochám bude možná až v jarných mesiacoch, akonáhle to poveternostné podmienky dovolia.
"Projekt realizovaný s finančnou podporou Ministerstva investícií a regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky – z programu – Podpora regionálneho rozvoja."
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 1. 2024 10:20